UPS. Agregaty prądotwórcze. Generator. Biogaz. Falowniki.

UPS. Agregaty prądotwórcze. Generator. Biogaz. Falowniki.Urządzenia UPS służą do bezprzerwowego zasilania urządzeń elektrycznych, gdzie konieczne jest podtrzymanie zasilania, w przypadku zaniku napięcia sieciowego. Firma CES specjalizuje się w dostawie rozwiązań profesjonalnych, tzn. urządzeń o zasadzie działania true on-line, gdzie całkowita energia zasilająca UPS, zanim dotrze do odbiornika jest podwójnie przetworzona (przez prostownik i falownik) a falownik cały czas zasila obciążenie, nawet wówczas, kiedy obecna jest sieć zasilająca. Rozwiązania takie pozwalają oddzielić od zasilanego odbiornika wszelkie zakłócenia obecne w sieci energetyki zawodowej. Wszystkie dostarczane urządzenia true on-line posiadają w standardowym wyposażeniu oprogramowanie „Watch & Save” w j.polskim do monitoringu i zamykania zbiorów komputerowych oraz poprawnie współpracują z agregatami prądotwórczymi. System zarządzania bateriami Advanced Barttery Managment wykorzystuje technikę ładowania, która nie tylko wydłuża żywotność, ale również optymalizuje czas ładowania baterii. Zaawansowane możliwości komunikacyjne urządzenia oraz dostępne oprogramowanie UPSMON pozwalają na monitoring i zarządzanie UPS-em lokalnie oraz zdalnie przez sieć. Urządzenia dostępne są w wersji TOWER oraz w wersji RACK do szaf 19''.
Centrum Elektroniki Stosowanej "CES" Sp. z o.o.
Powstało w 1992 roku w Krakowie. Założycielami firmy są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu pod koniec lat 80-tych pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy powołali do życia spółkę zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi.

Początkowo działalność firmy skupiała się wokół obsługi przetwornic i soft-startów, z czasem do oferty dołączyły agregaty prądotwórcze i urządzenia do bezprzerwowego zasilania - UPS-y. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór izolatorów nn i sn. Od 2002r. instalowane są również urządzenia kogeneracyjne, wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepło. Paliwem dla tych urządzeń może być gaz ziemny, propan lub biogaz, co sprawia, że są wyjątkowo przyjazne dla środowiska. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, firma obecnie poszerza zakres swej działalności o urządzenia i kompletne instalacje służące do produkcji biogazu.

KONTAKT

Centrum Elektroniki Stosowanej "CES" Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 3
30-347 Kraków

tel. +48 12 269-00-11
fax +48 12 267-37-28

e-mail: ces@ces.com.pl

CES


 
mapa serwisu