UPS. Agregaty prądotwórcze. Generator. Biogaz. Falowniki.

UPS. Agregaty prądotwórcze. Generator. Biogaz. Falowniki.Urządzenia UPS służą do bezprzerwowego zasilania urządzeń elektrycznych, gdzie konieczne jest podtrzymanie zasilania, w przypadku zaniku napięcia sieciowego. Firma CES specjalizuje się w dostawie rozwiązań profesjonalnych, tzn. urządzeń o zasadzie działania true on-line, gdzie całkowita energia zasilająca UPS, zanim dotrze do odbiornika jest podwójnie przetworzona (przez prostownik i falownik) a falownik cały czas zasila obciążenie, nawet wówczas, kiedy obecna jest sieć zasilająca. Rozwiązania takie pozwalają oddzielić od zasilanego odbiornika wszelkie zakłócenia obecne w sieci energetyki zawodowej. Wszystkie dostarczane urządzenia true on-line posiadają w standardowym wyposażeniu oprogramowanie „Watch & Save” w j.polskim do monitoringu i zamykania zbiorów komputerowych oraz poprawnie współpracują z agregatami prądotwórczymi. Przeglądy i konserwacje urządzeń UPS mają na celu zapewnienie ich bezawaryjnej pracy w całym okresie użytkowania. Regularne przeprowadzanie konserwacji urządzeń znacznie poprawia niezawodność ich funkcjonowania i ogranicza ryzyko wystąpienia awarii. Czynności serwisowe pozwalają na wcześniejsze zdiagnozowanie i wykrycie usterek zagrażających bezpieczeństwu dostaw energii do odbiorów. Zarówno producent urządzenia jak i firma CES zaleca raz na rok przeprowadzanie konserwacji UPS-ów. Konserwacja urządzenia obejmuje: - czyszczenie urządzenia, - sprawdzenie stanu baterii za pomocą specjalistycznego miernika HIOKI, - sprawdzenie stanu połączeń wewnątrz urządzenia ze szczególnym uwzględnieniem połączeń śrubowych w obwodach mocy, - sprawdzenie poprawności działania układu przewietrzania (ew. wymiana wentylatorów), - test poprawnej pracy urządzenia, - sprawdzenie parametrów wejściowych i wyjściowych urządzenia we wszystkich trybach pracy, - w przypadku wykrycia usterek wymagających wymiany baterii lub podzespołów urządzenia informacje o tym umieścimy w protokole serwisu, przedstawimy również ofertę na wymianę uszkodzonych elementów.
Centrum Elektroniki Stosowanej "CES" Sp. z o.o.
Powstało w 1992 roku w Krakowie. Założycielami firmy są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu pod koniec lat 80-tych pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy powołali do życia spółkę zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi.

Początkowo działalność firmy skupiała się wokół obsługi przetwornic i soft-startów, z czasem do oferty dołączyły agregaty prądotwórcze i urządzenia do bezprzerwowego zasilania - UPS-y. Uzupełnieniem oferty jest bogaty wybór izolatorów nn i sn. Od 2002r. instalowane są również urządzenia kogeneracyjne, wytwarzające jednocześnie energię elektryczną i ciepło. Paliwem dla tych urządzeń może być gaz ziemny, propan lub biogaz, co sprawia, że są wyjątkowo przyjazne dla środowiska. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu, firma obecnie poszerza zakres swej działalności o urządzenia i kompletne instalacje służące do produkcji biogazu.

KONTAKT

Centrum Elektroniki Stosowanej "CES" Sp. z o.o.
ul. Wadowicka 3
30-347 Kraków

tel. +48 12 269-00-11
fax +48 12 267-37-28

e-mail: ces@ces.com.pl

CES


 
mapa serwisu